Shtepi Pushimi me Qera ne Dhermi – Apartament me Qera – 25 m²

10 apartamente pushimi me qera ne zonen me prestigjoze te bregdetit shqiptar, Dhermi. Dhermiu eshte i famshem per plazhet e tij te vegjel dhe detit e paster si kristal. Apartamente tip garsoniere per familje te vogla me 3 - 4 persona. Pamje te mrekullueshme te plazhit te Dhermiut.

868 €/muaj

Apartament me Qera në Dhërmi – 25 m²

Karakteristikat

 • Siperfaqja-25m2.
 • Rezidence e vogel dhe e kendshme me 10 dhoma.
 • Dhomat me nje krevat dopjo dhe nje krevat tek.
 • E pershtatshme per 3-4 persona.
 • Godina eshte 100 m larg nga deti.
 • Parkimi falas.   
 • Kopesht i vogel ne residence.  
 • Te gjitha apartamentet jane nga perendimi.   
 • Te gjitha apartamentet me pamje nga deti.
 • Ajer te kondicionuar dhe TV ne cdo apartament.
 • Ballkoni me tavoline dhe 2 karrige. 
 • Banjo e kompletuar.  

Çmimet e detajuara

 • 1 Janar – 16 Maj: 600 €/muaj ~ 20
 • 17 Maj – 13 Qershor: 850 €/muaj ~ 29
 • 14 Qershor – 27 Qershor: 1050 €/muaj ~ 35
 • 28 Qershor – 11 Korrik: 1200 €/muaj ~ 40
 • 12 Korrik – 15 Gusht: 1500 €/muaj ~ 50
 • 16 Gusht – 22 Gusht: 1200 €/muaj ~ 40
 • 23 Gusht – 5 Shtator: 1050 €/muaj ~ 35
 • 6 Shtator – 19 Shtator: 850 €/muaj ~ 29
 • 20 Shtator – 19 Dhjetor: 600 €/muaj ~ 20
 • 20 Dhjetor – 31 Dhjetor: 1050 €/muaj ~ 35

*Çmimet ditore llogariten mbi bazë muaji prej 30 ditësh.

Kontakt

Karakteristikat

 • 1 Ajer i kondicionuar
 • 2 kate ne residence
 • 2 te banimit
 • Garazhe nentoke ne residence
 • 10 Dhoma Gjumi
 • Vend parkimi

Vendndodhja

 • 3 orë from Tirana Airport
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Dhërmi
 • 50 minuta nga Qendra e Qytetit Vlora
 • 2 orë nga Qendra e Qytetit Saranda
 • 2 minuta nga Plazhi në Dhërmi
 • 40 minuta nga Plazhi në Radhimë
 • 40 minuta nga Plazhi në Qeparo
 • 50 minuta nga Plazhi në Borsh

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.