Prona

Rezultatet 161 – 170, nga 308

 • Tr_Selmani_Complex4

  Zyre me qera ne Tirane

  Albania Property Group ofron kete mbjent zyre per qera ne Tirane. Vetem pak minuta nga qenda e qytetit.

  duke filluar nga1320 €/muaj Zbulo më shumë
 • Tr_Selmani_Complex5

  Apartament me qera ne Tirane

  Albania Property Group ofron apartament me 2 dhoma gjumi per qera ne Tirane. Vetem pak minuta nga qenda e qytetit.

  duke filluar nga609 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_1

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit

  Apartament pushimi me qera ne Shqiperi, ne breg te detit Adriatik, ne jug te qytetit te Durresit. Vetem 10 metra nga plazhi dhe me hyrje te lire te pishine. 30 minuta nga aeroporti dhe 10 minuta nga qendra e qytetit te Durresit. 500 metra…

  duke filluar nga530 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_2

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartament me qira ne Shqiperi, buze derit Adriatik, ne jug te qytetit te Durresit. Vetem 10 metra nga rera dhe me hyrje te lire ne pishine. 30 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes dhe 10 minuta nga qendra e qytetit te Durresit. 500…

  duke filluar nga560 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_3

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartament pushimi me qera ne Shqiperi, ne breg te detit Adriatik, ne jug te qytetit te Durresit. Vetem 10 metra nga plazhi dhe me hyrje te lire te pishine. 30 minuta nga aeroporti dhe 10 minuta nga qendra e qytetit te Durresit. 500 metra…

  duke filluar nga700 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_4

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartamente pushimi ne plazhin e Durresit. Te vendosur vetem 10 metra larg reres. Akses falas ne pishine per pushuesit e ketyre apartamenteve.

  duke filluar nga700 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_5

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartamente pushimi ne plazhin e Durresit. Te vendosur vetem 10 metra larg reres. Akses falas ne pishine per pushuesit e ketyre apartamenteve.

  duke filluar nga700 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_3

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartamente pushimi ne plazhin e Durresit. Te vendosur vetem 10 metra larg reres. Akses falas ne pishine per pushuesit e ketyre apartamenteve.

  duke filluar nga700 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALS003

  Apartamente Pushimi ne Sarande. Apartamente me Qera Buze Detit

  Apartament pushimi ne Sarande. Afer me detin. Mobilje shume cilesore. Pamje e paster deti. 30 minuta me traget nga Korfuzi dhe aeroporti i tij. 20 minuta larg plazheve te mrekullueshem te Ksamilit dhe nga siti arkeologjik i Butrintit. …

  duke filluar nga650 €/muaj Zbulo më shumë
 • Dr_Fafa_Complex_1

  Apartamente Pushimi ne Durres. Apartamente me Qera Buze Detit ne Durres

  Apartamente pushimi ne plazhin e Durresit. Te vendosur vetem 10 metra larg reres. Akses falas ne pishine per pushuesit e ketyre apartamenteve.

  duke filluar nga500 €/muaj Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni